KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815478

nr 1281 5478

Dagny Cassel

(1908-1988), Sverige

Oljemålning, Park. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm

Dagny Cassel, född 1908 i Stockholm, död 1988, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:05:33

Dagny Cassel

Läs mer om Dagny Cassel